0
0
phone-icon
050 380 72 21 Заказать звонок

Дерматологические мази и крема

0
Нафталанська нафта є натуральним, нетоксичним, цілющим засобом, який за своєю консистенцією досить густий. Рідина чорного кольору, що має специфічний для цієї нафти запах, проте, не дивлячись на свій запах, препарат є максимально ефективним та дієвим..
220 грн
В корзину
1
Фітомазь Антипсор - це натуральний препарат, який має попит серед пацієнтів, які страждають від псоріазу в усьому світі. Сьогодні цей препарат не має жодних аналогів. Призначень у мазі багато, однак, найбільшого успіху «Антипсор» досяг саме в терапії..
300 грн150 грн
В корзину
0
Бальзам-флюїд з нафталаном 6% Еліф для тіла призначений для посилення ефекту лікувальних кремів та мазей.Бальзам-флюїд – інноваційний засіб у лікувальній косметиці для догляду за проблемною шкірою схильною до дерматиту, екземи, псориазу та інших..
270 грн
В корзину
2
Однорідна маса середньої в'язкості оливкового кольору із специфічним запахом. Добре вбирається. Крем підходить для будь-якого типу шкіри, має хорошу переносимість, не чинить агресивного впливу на шкірні покриви, не має обмежень за тривалістю застосув..
340 грн
В корзину
1
Мазь Магніпсор – це українського виробництва протипсоріатичний препарат. Якісний косметичний засіб, який ефективний не тільки як терапія, але також застосовується в профілактичних цілях для максимального продовження ремісії. Склад препарату повністю ..
400 грн379 грн
В корзину
0
Нафталановий крем Еліф 150млКрем з активною формулою цілющих компонентів, ефективно зупиняє розвиток мікозів та грибкових уражень шкіри. Кремова емульсійна основа забезпечує стійкий терапевтичний ефект препарату, мінімізує еритема та підтримує оптима..
350 грн
В корзину
0
Шкірні захворювання завдають чимало неприємностей, але й на них знайдеться управа! Головне – довіряти правильним та ефективним засобам лікування, один із яких зараз перед вами. Крем «Солідерм» від ТМ «Еліф» – це натуральний препарат на основі солідол..
350 грн
В корзину
2
Солідоловий крем Еліф з нафталаном 4% – це унікальна нова розробка. Виготовлений крем за спеціально нанотехнологією, що робить препарат унікальним, що не має аналогів у жодній країні світу. Чи не є гормональним препаратом, не викликає звикання.Крем, ..
350 грн
В корзину
0
Мазь Антипсоріаз класична - це косметичний засіб, який активно використовується на українському ринку пацієнтами для ефективної боротьби з псоріазом, а також як профілактичний препарат проти цієї хронічної недуги. Є трилогією серії мазей «Антипсоріаз..
440 грн
В корзину
0
Бальзам Цитопсор - це високоякісний та ефективний препарат, спеціально розроблений для боротьби з псоріазом, а також як профілактичний засіб. Використовується лише зовнішньо. Основу препарату становить солідол і натуральні рослинні компоненти, і міне..
450 грн420 грн
В корзину
0
Знесмолений "Нафталан" (білий "Нафталан") 95-98% нафтеновихвуглеводнівСьогодні знесмолений «Нафталан» є популярним, що купується,високоякісним та високоефективним цілющим засобом, якиймає у своєму складі природні лікувальні речовини, комплекс якихпоз..
350 грн
В корзину
0
Фитокрем «Акрустал Медовая формула» - негормональное средство, предназначенное для снятия кожных проявлений:·         Псориаза;·         Экземы;·  &nbs..
320 грн
Нет в наличии
3
Антіпсор підвищеної концентрації рекомендується застосовувати для хворих із великим стажем. Для тих, кому Антипсор стандартної концентрації не допомагає чи дає необхідних результатів.Багато людей страждають від псоріазу, це захворювання завдає багато..
320 грн
Нет в наличии
1
Вітосор - це натуральний негормональний фітокосметичний засіб.Фітокрем Вітапсор належить до нового покоління традиційних засобів від псоріазу. Вітапсор містить 12 антипсоріатичних рослин, деякі з яких століттями застосовуються у боротьбі з цим захвор..
350 грн
Нет в наличии
0
Карталин 2 шт + на выбор 1 шт (шампунь 500мл, гель 500мл)- Карталин 100 мл 2шт- на выбор 1 шт (Шампунь Єліф 500 мл, Гель Элиф 250 мл)Карталин крем 100мл негормонального происхождения, обогащенный активными веществами, обладают высокой степенью биодос..
1 120 грн
Нет в наличии
0
Акрустал- крем для тела 165мл Акрустал пригодится всем, кто болеет на атопический дерматит, кожные воспаления, сыпи, нейродермиты, дерматиты, пиодермию, экзему, шелушения или дисхромические пятна на коже, себорейный дерматит и, конечно ж..
650 грн
Нет в наличии
0
  Концентрированный Антипсориаз входит в группу фитомазей «Антипсориаз», где существуют еще иные её виды, такие, как фитомазь «Классическая» и косметическая. «Концентрированный Антипсориаз» или «Усиленный» по составу полностью повторяет ..
440 грн
Нет в наличии
1
  Фітокрем Акрустал – негормональний засіб для зовнішнього застосування, призначений для захисту шкіри під час роботи зі шкідливими речовинами, а також зняття шкірних проявів псоріазу, екземи, обмеженого нейродерміту, атопічного та алергічн..
340 грн
Нет в наличии
0
Крем Соліпсор є інноваційним препаратом на фармакологічному ринку, який сьогодні активно набирає обертів у своїй популярності. Складається крем виключно із природних натуральних компонентів. Не має у своєму складі токсичних та шкідливих речовин, а на..
420 грн
Нет в наличии
0
Фітомазь Антипсоріаз Люкс розроблений спеціально для боротьби з псоріазом на різних його стадіях і при різних його формах. Також мазь використовується в профілактичних цілях, покращуючи результати реабілітаційної терапії після використання різних пре..
460 грн
В наличии

Купить эффективную мазь, крем, бальзам, фитомазь или набор для лечения псориаза и других кожных заболеваний в Киеве и городах Украины с доставкой по выгодной цене 

Эффективные мази, бальзамы, фитомази и наборы для лечения псориаза и других кожных заболеваний (угри (акне), атопический дерматит, себорейный дерматит, витилиго (песь), чешуйчатый лишай (псориаз)) от официального импортера. Выгодные цены на лекарства. Большой выбор препаратов разной стоимости и назначений. Доставка дерматологических мазей для лечения кожных заболеваний по Киеву, в Одессу, Харьков, Днепр, Запорожье, Львов, Полтаву, Черкассы, Черновцы, Винницу, Херсон, Николаев, Кривой Рог, Кременчуг, Ивано-Франковск, Хмельницкий, Ровно, Кропивницкий, Ужгород и другие города Украины.