0
0
phone-icon
050 380 72 21 Заказать звонок

Дерматологические мази и крема

0
Нафталанская нефть является натуральным, нетоксичным, целебны средством, которое по своей консистенции достаточно густое. Жидкость черного цвета, имеющая специфический для данной нефти запах, однако, не смотря на свой запах, препарат я..
190 грн
В корзину
1
Фітомазь Антипсор - це натуральний препарат, який має попит серед пацієнтів, які страждають від псоріазу в усьому світі. Сьогодні цей препарат не має жодних аналогів. Призначень у мазі багато, однак, найбільшого успіху «Антипсор» досяг саме в терапії..
300 грн
В корзину
3
Антипсор підвищеної концентрації рекомендується застосовувати для хворих із великим стажем. Для тих, кому Антипсор стандартної концентрації не допомагає чи дає необхідних результатів.Багато людей страждають від псоріазу, це захворювання завдає багато..
320 грн
В корзину
0
Бальзам-флюїд з нафталаном 6% Еліф для тіла призначений для посилення ефекту лікувальних кремів та мазей.Бальзам-флюїд – інноваційний засіб у лікувальній косметиці для догляду за проблемною шкірою схильною до дерматиту, екземи, псориазу та інших..
250 грн
В корзину
2
Однорідна маса середньої в'язкості оливкового кольору із специфічним запахом. Добре вбирається. Крем підходить для будь-якого типу шкіри, має хорошу переносимість, не чинить агресивного впливу на шкірні покриви, не має обмежень за тривалістю застосув..
430 грн
В корзину
1
Мазь Магніпсор – це українського виробництва протипсоріатичний препарат. Якісний косметичний засіб, який ефективний не тільки як терапія, але також застосовується в профілактичних цілях для максимального продовження ремісії. Склад препарату повністю ..
380 грн349 грн
В корзину
0
Нафталановых крем Элиф 150мл Крем с активной формулой целебных компонентов, эффективно останавливает развитие микозов и грибковых поражений кожи. Кремовая эмульсионная основа обеспечивает стойкий терапевтический эффект препарата, минимизирует эр..
350 грн
В корзину
0
Шкірні захворювання завдають чимало неприємностей, але й на них знайдеться управа! Головне – довіряти правильним та ефективним засобам лікування, один із яких зараз перед вами. Крем «Солідерм» від ТМ «Еліф» – це натуральний препарат на основі солідол..
350 грн290 грн
В корзину
2
Солідоловий крем Еліф з нафталаном 4% – це унікальна нова розробка. Виготовлений крем за спеціально нанотехнологією, що робить препарат унікальним, що не має аналогів у жодній країні світу. Чи не є гормональним препаратом, не викликає звикання.Крем, ..
260 грн250 грн
В корзину
0
Мазь Антипсориаз классическая - это косметическое средство, которое активно используется на украинском рынке пациентами для эффективной борьбы с псориазом, а также как профилактический препарат против данного хронического недуга. Является три..
420 грн
В корзину
0
  Концентрированный Антипсориаз входит в группу фитомазей «Антипсориаз», где существуют еще иные её виды, такие, как фитомазь «Классическая» и косметическая. «Концентрированный Антипсориаз» или «Усиленный» по составу полностью повторяет ..
440 грн
В корзину
0
Крем Соліпсор є інноваційним препаратом на фармакологічному ринку, який сьогодні активно набирає обертів у своїй популярності. Складається крем виключно із природних натуральних компонентів. Не має у своєму складі токсичних та шкідливих речовин, а на..
420 грн
В корзину
0
Бальзам Цитопсор - це високоякісний та ефективний препарат, спеціально розроблений для боротьби з псоріазом, а також як профілактичний засіб. Використовується лише зовнішньо. Основу препарату становить солідол і натуральні рослинні компоненти, і міне..
420 грн
В корзину
0
Фитомазь Антипсориаз Люкс  разработан специально для борьбы с псориазом на различных его стадиях и при абсолютно разных его формах. Также мазь используется в профилактических целях, улучшая результаты реабилитационной терапии после использова..
440 грн
В корзину
0
Обессмоленный «Нафталан» (белый «Нафталан») 95-98% нафтеновых углеводородовСегодня обессмоленный «Нафталан» является популярным, покупаемым, высококачественным и высокоэффективным целебным средством, которое имеет в своем составе приро..
320 грн
В корзину
0
Фитокрем «Акрустал Медовая формула» - негормональное средство, предназначенное для снятия кожных проявлений:·         Псориаза;·         Экземы;·  &nbs..
320 грн
Нет в наличии
1
Вітосор - це натуральний негормональний фітокосметичний засіб.Фітокрем Вітапсор належить до нового покоління традиційних засобів від псоріазу. Вітапсор містить 12 антипсоріатичних рослин, деякі з яких століттями застосовуються у боротьбі з цим захвор..
350 грн
Нет в наличии
0
Карталин 2 шт + на выбор 1 шт (шампунь 500мл, гель 500мл)- Карталин 100 мл 2шт- на выбор 1 шт (Шампунь Єліф 500 мл, Гель Элиф 250 мл)Карталин крем 100мл негормонального происхождения, обогащенный активными веществами, обладают высокой степенью биодос..
1 120 грн
Нет в наличии
0
Акрустал- крем для тела 165мл Акрустал пригодится всем, кто болеет на атопический дерматит, кожные воспаления, сыпи, нейродермиты, дерматиты, пиодермию, экзему, шелушения или дисхромические пятна на коже, себорейный дерматит и, конечно ж..
650 грн
Нет в наличии
1
  Фітокрем Акрустал – негормональний засіб для зовнішнього застосування, призначений для захисту шкіри під час роботи зі шкідливими речовинами, а також зняття шкірних проявів псоріазу, екземи, обмеженого нейродерміту, атопічного та алергічн..
340 грн
Нет в наличии

Купить эффективную мазь, крем, бальзам, фитомазь или набор для лечения псориаза и других кожных заболеваний в Киеве и городах Украины с доставкой по выгодной цене 

Эффективные мази, бальзамы, фитомази и наборы для лечения псориаза и других кожных заболеваний (угри (акне), атопический дерматит, себорейный дерматит, витилиго (песь), чешуйчатый лишай (псориаз)) от официального импортера. Выгодные цены на лекарства. Большой выбор препаратов разной стоимости и назначений. Доставка дерматологических мазей для лечения кожных заболеваний по Киеву, в Одессу, Харьков, Днепр, Запорожье, Львов, Полтаву, Черкассы, Черновцы, Винницу, Херсон, Николаев, Кривой Рог, Кременчуг, Ивано-Франковск, Хмельницкий, Ровно, Кропивницкий, Ужгород и другие города Украины.