0
0
phone-icon
050 380 72 21 Заказать звонок

Бальзам Антіпсор 50 мл

Отзывы:
(1)
  • Производитель: Антипсор
  • Код Товара: 0001
  • Наличие: Нет в наличии
300 грн
  • Обзор товара
  • Отзывов (1)
  • Вопросы (0)
  • Похожие товары

Фітомазь Антипсор - це натуральний препарат, який має попит серед пацієнтів, які страждають від псоріазу в усьому світі. Сьогодні цей препарат не має жодних аналогів. Призначень у мазі багато, однак, найбільшого успіху «Антипсор» досяг саме в терапії та профілактики псоріазу та інших шкірних захворювань. Компонентний склад препарату виключно природного вмісту, без гормонів, токсин, антибіотиків, різноманітних присадок і домішок. 100% екологічно чистий та безпечний склад. Виготовлений на основі солідолу. Немає неприємного запаху. Не викликає звикань. Не має побічних дій і немає протипоказань. Призначається дерматологами всіх країн навіть вагітним жінкам та немовлятам. Чи не впливає на плід усередині утроби матері за рахунок свого натурального складу. Використовувати мазь можна лише зовнішньо!

Призначення:

· Атопічний дерматит,

· Діатез,

· Нейродерміт,

· Псоріаз,

· Екзема,

· Гінекологічні захворювання.

· Онкологія.

Склад:

Солідол жировий, хітин краба, анфельція, трава череди трироздільної, аралія маньчжурська, лопух повстяний, трава чистотілу великого, дьоготь березовий, льнянка звичайна, гуміарабік, глюкомаканові слизу, ліхтаря вода пих.

Дія:

• Регенеруючий вплив;

• Знеболювальна дія;

• Протимікробна дія;

• Заспокійливий вплив;

• Загоюючий вплив;

• Протизапальна дія.

Спосіб застосування:

1) Використовувати мазь потрібно почати з розпарювання шкіри. Прийміть ванну, а потім на чисту шкіру нанесіть мазь, втираючи її в уражені локації шкіри, поки мазь повністю не вбереться. Після нанесення мазі 3 дні не можна приймати душ, проте щодня потрібно мазати маззю двічі на день. Після трьох днів потрібно змити мазь і прийняти ванну. Зробити один день перерви. І продовжувати за тією самою схемою, тобто. 3 дні мазати шкіру, 1 день перерву. І так користуватися препаратом, доки шкіра повністю не очиститься. Терапевтичний курс становить від 10 днів до місяця, можливо і більше, залежно від стадія та тяжкості захворювання.

Можливо, шкірна реакція, яка відкидатиме препарат на 2, 3 чи 5 день, може бути почервоніння, посилена сверблячка і навіть вискочити гнійнички. Не хвилюйтесь! Це нормальне явище, яке пройде в міру того, як Ви продовжуватимете терапію.

2) Мазь "Антипсор" також використовується для терапії гінекологічних хвороб. Застосовується лише зовнішньо. Починати потрібно з прийняття душа. На вже повністю суху і чисту шкіру втирається препарат у лімфатичні системи або вставляється тампон з маззю у піхву. Система терапії така: п'ять днів процедури і мазь не змивати, після настає перерва на два дні. Терапевтичний курс — приблизно місяць.

Протипоказання:

Індивідуальна нестерпність компонентів складу мазі.

Виробник: Фітон-В

Цього тижня вибирайте засіб для лікування псоріазу на голові зі швидкою логістикою у м. Київ, Дніпро, Фастів, Вараш за чудовою ціною від офіційного постачальника.

Теги: Антипсор, мазь от псориаза, лечение дерматитов, натуральное средство, солидоловая мазь, негормональная мазь, мазь Иванова,

Отзывов (1)
Олександр
Олександр
13.01.2022
Антипсор допомагає!
Вопросы (0)

Нет вопросов о данном товаре, станьте первым и задайте свой вопрос.