0
0
phone-icon
050 380 72 21 Заказать звонок

Гигиена и уход за кожей и волосами

3
Гель для душу Еліф з нафталаном 250 млВисокоефективний і якісний засіб, що не містить шкідливих компонентів, є виключно натуральним та екологічно чистим складом. Ідеально живить та захищає шкіру від перетину. Утилізує шкірні лущення, знімає свербіж і..
140 грн
В корзину
2
Гель для душу Еліф з нафталаном 500 млВисокоефективний і якісний засіб, що не містить шкідливих компонентів, є виключно натуральним та екологічно чистим складом. Ідеально живить та захищає шкіру від перетину. Утилізує шкірні лущення, знімає свербіж і..
220 грн
В корзину
1
Морський пілінг ЕліфПоказання:Морський пілінг - універсальний засіб з невеликими абразивними частинками, які делікатно та ефективно усувають ороговілі клітини та залишки забруднень на поверхні епідермісу, активізує процес його оновлення, а завдяки ро..
250 грн99 грн
В корзину
0
Шампунь Элиф с нафталаном 500млСредство нового поколения из натуральных составляющих, который оказывает противовоспалительное действие, предупреждает шелушение кожи головы, предотвращает появление жирной себореи и выпадения волос. Шампунь глубоко пит..
220 грн
В корзину
0
 Бальзам для волосся Еліф з нафталаном:- Стимулює кровообіг та покращує обмінні процеси шкіри голови,- Зміцнює коріння волосся,- Регенерує їх поверхню та активує зростання,- Запобігає випаданню волосся і видаляє лупу,- Не викликає звикання,- Над..
140 грн
В корзину
0
Шампунь Элиф с нафталаном 250млСредство нового поколения из натуральных составляющих, который оказывает противовоспалительное действие, предупреждает шелушение кожи головы, предотвращает появление жирной себореи и выпадения волос. Шампунь глубоко пит..
140 грн
Нет в наличии