0
0
phone-icon
050 380 72 21 Заказать звонок

Фітомазь Антіпсоріаз Люкс130 мл

Отзывы:
(0)
  • Производитель: Антипсориаз
  • Код Товара: 0004
  • Артикул: 56
  • Наличие: В наличии
460 грн
  • Обзор товара
  • Отзывов (0)
  • Вопросы (0)
  • Похожие товары
Фітомазь Антипсоріаз Люкс розроблений спеціально для боротьби з псоріазом на різних його стадіях і при різних його формах. Також мазь використовується в профілактичних цілях, покращуючи результати реабілітаційної терапії після використання різних препаратів від псоріазу. «Антипсоріаз Люкс» – це найновіша модифікація з групи фітомазей «Антипсоріаз», в якій є серія «Антипсоріаз Класичний» та «Антипсоріаз Класичний». Склад мазі Антипсоріаз Люкс залишився постійним і його концентрація теж. Фітомазь виготовлена на солідоловій основі. Проте розробникам цієї фітомазі вдалося повністю позбутися характерного запаху солідолу, домогтися благороднішої консистенції і світлішого кольору мазі, на відміну інших кремів з цієї серії, тобто. «Антипсоріаза Класичного», «Антипсоріаз Люкс» не містить у своєму складі жодних хімічних сполук та виготовлена повністю з натуральних компонентів на жировій основі!
Спосіб застосування та дозування: Фітомазь Антипсоріаз Люкс потрібно ретельно втирати у шкірний покрив, доки мазь повністю не вбереться.
Існує 2 способи проведення процедури: Увечері втирати крем через кожні 2-3 години.2. Протягом дня протягом трьох діб необхідно втирати мазь на уражені ділянки тіла 1-2 рази на день. Якщо пацієнти вибирають такий спосіб застосування, то в такому випадку необхідно після трьох днів робити перерву 1 день. нормальної функціональності процесів. До хворого покриву не надходить кисень, що є перешкодою до утворення нових запалень і перешкоджає розвитку хвороби. Так як до складу Антипсоріаз Люкс увійшли спеціальні жирові сполуки, ключова їх складова частина, циклічні вуглеводні, сприяють тому, що шкірний покрив починає відновлюватися, його стан значною мірою стає кращим.
Антипсоріаз Люкс застосовується для:
- Терапії та профілактики псоріазу на всіх його стадіях і при всіх його формах. - Реабілітаційне лікування після застосування гормональних протипсоріатичних засобів.
- Профілактика псоріазу у випадках: коли не використовується фітомазь «Антипсоріаз»
- Косметичний; якщо лікування проводилося фітомаззю «Антипсоріаз»
- Посилена концентрація або іншими протипсоріатичними засобами.
Особливі вказівки:
- Перед використанням препарату необхідно обов'язково провести тест-пробу його. Нанесіть невелику кількість крему на тильний бік ліктьового згину і утріть у шкіру. Після закінчення 30-45 хвилин подивіться на реакцію, якщо на шкірі утворився набряк, або почервоніння, що супроводжується свербінням, то даний препарат Вам найкраще не використовувати. та невелике почервоніння. Однак дана реакція сама по собі проходить через кілька днів після продовження використання фітомази. Пацієнти відзначили, що після того, як дані симптоми проходять, спостерігається значне поліпшення загального стану шкіри.
Склад: До складу фітокрему Антипсоріаз Люкс увійшли водні та масляні екстракти низки трироздільної, чистотілу великого, календули лікарської, сушениці болотної, листя берези білої. А також у складі мазі є вазелін, камфара, ланолін та лляна олія, медичний солідол.
Термін придатності та умови зберігання: Зберігати Антипсоріаз Люкс потрібно в сухому прохолодному місці. Термін придатності - 4 роки. Не наносите мазь на відкриті рани, т.к. можливе занесення інфекції!
 
  Невідкладно спробуйте закупити мазь від псоріазу ефективну з доставкою Новою Поштою у м. Київ, Львів, Нововолинськ, Миргород за оптимальною вартістю фірми "Антипсор".

Теги: Фитомазь Антипсориаз Люкс 130 мл

Отзывов (0)

Нет отзывов об этом товаре.

Вопросы (0)

Нет вопросов о данном товаре, станьте первым и задайте свой вопрос.