0 грн
Зробити замовленняКупити мазь Магніпсор та набір для лікування псоріазу з Магніпсором у Києві, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Харкові, Вінниці, Сумах, Полтаві, Харкові, Львові, Тернополі, Чернівцях, Луцьку, Рівному, Кропивницькому, Миколаєві, Херсоні, Івано- Франківську, Черкасах, Чернігові та містах України
Магніпсор
1. Мазь Магніпсор наноситься на уражені місця (бляшки) щодня 1 або 2 рази на день. Тіло просто змащувати тонким шаром, а на волосистій частині голови злегка втирати в шкіру, розсовуючи волосся.
2. Купатися бажано раз на 2-3 дні (але змащувати щодня!). За потреби можна митися щодня. Краще приймати теплий душ, ніж ванну. Чи не розпарюватися, мочалкою не терти! Користуватися бажано дитячим чи гліцериновим милом, голову можна мити звичайним шампунем.
3. Перші кілька днів потрібно перетерпіти можливе пощипування, роздратування та свербіння. При свербіння уникати розчісування.
4. Спочатку бляшки відлущуються і червоніють. Не слід спеціально видаляти кірки, що щільно сидять. Поступово бляшки сплощуються і свербіж слабшає (якщо він був). Почервоніння тримається від 2 до 5 тижнів, іноді довше, а потім "блідне".
5. Змащувати уражені місця Магніпсором необхідно доти, доки замість бляшок не залишаться пігментні або білі плями, а після купання ці плями вже не рожевіють і не лущиться.
6. Під час лікування виключити вживання наступних продуктів харчування: яйця, незбиране молоко, мед, цитрусові, какао-продукти (шоколад), різко обмежити жирне, гостре та сильно кисле, рослинні продукти червоного кольору (томати у будь-якому вигляді, червоні фрукти, ягоди тощо) п.), цибуля і часник. Після лікування не зловживати цими продуктами.
7. У період загострення та лікування повністю виключити вживання спиртних напоїв, обмежити куріння (або кинути), сон не менше 8 годин на добу. Уникати переохолодження, тривалого перебування на сонці.
8. Пам'ятати, що під час лікування прийом антибіотиків, інших протизапальних препаратів (бутадіон, індометацин та ін.), великі дози вітамінних препаратів (вітаміну С, вітамінів групи В, полівітамінів та ін.), а також різні вакцинації та інтенсивні лікарські терапії (з приводу супутніх захворювань) можуть негативно вплинути на розвиток псоріатичного процесу.
9. Не слід поєднувати лікування мазевим препаратом Магніпсор з будь-якою іншою загальною або місцевою терапією, фітотерапією, ультрафіолетовим опроміненням, а також з різними немедикаментозними методами. !
10. При еритродермії, тобто при великих ураженнях шкірних покривів - 50-60% і більше, рекомендується уражені ділянки прибирати частинами. Наприклад, змащувати третину вогнищ ураження до повного їх зникнення, потім переходити на такі ділянки і т. д.
11. У випадках дуже рідкісних алергічних реакцій на мазь Магніпсор (висип типу кропив'янки, підвищення температури тіла, набряки) необхідно відразу припинити її застосування та проконсультуватися у Вашого дерматолога.
12. Не рекомендується застосовувати препарат Магніпсор вагітним і жінкам, що годують, а також дітям молодше 7 років.
13. Термін зберігання мазі – 6 місяців. Зберігати у холодильнику!
Склад та форма випуску Магніпсора
Мазева основа всіх різновидів Магніпсора – жировий солідол. Солідол жировий одержують загущенням індустріальних масел нафтового походження кальцієвими милами жирних кислот, що входять до складу природних жирів (бавовняної олії, саломасу, та ін). Обов'язково проводиться очищення солідолу. Склад мазей: солідол жировий, масляні фракції рослин та їх екстракти, мінеральні компоненти, у тому числі деякі солі; набори речовин, що діють, різняться для різних мазей
Опис та інструкція із застосування препарату Магніпсор
Підсумки тестування
Протягом трьох місяців – у період з 18.06.2008 р. до 24.09.2008 р. учасниками Форуму проводилося тестування препарату Магніпсор. У фінальному опитуванні було враховано голоси 28 осіб з числа тих, хто приймав участь у тестуванні. Препарат Магніпсор є зовнішнім засобом для лікування псоріазу на солідоловій основі, діючими речовинами якого є органічні та мінеральні компоненти. Основу препарату Магніпсор є солідол жировий без домішок і присадок. Діюча лікарська речовина є багатокомпонентним препаратом, що володіє лікувальним ефектом тільки при з'єднанні з основою - цей ефект полягає у вирішальному, антисептичному, кератолітичному, редукувальному та інших терапевтичних діях мазі як складної лікарської форми.
В цілому в тест -групі був представлений досить широкий спектр проявів псоріазу - як за стажем захворювання, стадії псоріазу та його локалізації, наявності псоріазу в сімейному анамнезі, так і за застосовуваними раніше засобами лікування та схильності до різних провокаційних псоріаз факторів. видимий результат застосування препарату Магніпсор у більш ніж 70% випадків (71,43%) було отримано в період 1-4 тижні з початку застосування мазі (відповідно, 32,14% - 1-2 тижні та 39,29% - 2-4 тижні з моменту початку застосування). У 14,29% випадків позитивний ефект лікування був виявлений протягом менше 1 тижня, у тих же 14,29% дозвіл висипів почався лише після 4 тижнів застосування препарату. Загальна тривалість курсу лікування склала у 42,86% учасників від 2 до 6 тижнів (2-4 тижні і 4-6 тижнів - по 21,43%), менше 2 тижнів - 7,14%, у половини тестували лікування до припинення застосування препарату зайняло більше 6 тижнів. Абсолютна більшість (89,29%) учасників тестування зазначає, що неприємні суб'єктивні відчуття (шкірний свербіж, печіння, почервоніння шкіри) під час застосування препарату були відсутні (50%) або були присутніми лише деякий час (39,29%). В цілому учасники тестування дотримувалися інструкції щодо застосування препарату та рекомендованої дієти, що дозволяє вважати результати тестування цілком достовірними, проте були присутні і відступи від рекомендацій. Так, 35,71% учасників тестування не дотримувалися дієтичного режиму, 14,29% наносили мазь нерегулярно або допускали перерви (32,14%) у лікуванні тривалістю більше доби, а 14,29% тестуючих препарат поєднували його застосування з іншими препаратами та/ чи методами лікування. У той же час частина тестуючих постійно (10,71%) або деякий час (50,00%) піддавалася дії факторів, що провокували псоріаз, що могло ускладнювати лікування. Позитивний ефект застосування Магніпсора за результатами опитування учасників тестування було досягнуто у більш ніж 70% (71,44%) випадків (повний догляд висипів - 17.86%, досягнуто косметичного комфорту - 25.00%, досягнуто значного поліпшення - 14.29%, досягнуто деякого поліпшення - 14.29%), відчутного результату не було досягнуто 14,29% випадків, до загострення застосування препарату призвело до 3 учасників (10,71%). У 50% випадків після закінчення застосування мазі залишилися гіпер- або депігментовані ділянки, ще 50% учасників вказують, що подібні сліди застосування препарату були відсутні або були несуттєвими. Найбільш об'єктивно про клінічну ефективність застосування препарату дозволяє судити індекс PASI, визначений учасниками тестування до та після застосування мазі -->[див. калькулятор PASI] .
Індекс PASI до початку та після закінчення застосування мазі Магніпсор наочно представлений на наступних діаграмах:
На думку 82% учасників тестування, методика застосування засобу повністю відповідає опису виробника, 67, 86% препаратів, що тестували, у разі необхідності передбачає використовувати його і надалі. тестування. Окрема вдячність за можливість проведення тестування та опитування - Адміністрації форуму, зокрема help за ілюстрації для цього звіту застосування.
Псоріаз або лускатий лишай
Одне з найзагадковіших, можна сказати, містичних захворювань. Він відомий з давніх-давен, згадується навіть у Біблії, а відомості про нього зустрічаються ще в трактатах стародавньої медицини.
Псоріаз - хронічне неінфекційне захворювання, що вражає шкіру. Псоріаз викликає утворення надмірно сухих, червоних, піднятих над поверхнею шкіри плям, але деякі хворі на псоріаз не мають жодних видимих уражень шкіри. шкірних захворювань, що часто зустрічаються. Ним страждає приблизно 3-5% населення, а в Скандинавії, наприклад, – до 10%.
Спричинені псоріазом плями називаються псоріатичними бляшками. Ці плями є за своєю природою ділянками хронічного запалення шкіри. Надмірна проліферація кератиноцитів у псоріатичних бляшках призводить до потовщення шкіри в місцях ураження та підняття її над поверхнею здорової шкіри, що призводить до формування характерних блідих, сірих або сріблястих плям, що нагадують застиглий віск або парафін. Псоріатичні бляшки найчастіше вперше з'являються на місцях, що піддаються тертю і тиску, — поверхнях ліктьових і колінних згинів. Однак вогнища захворювання можуть виникати та розташовуватися в будь-якому місці шкіри, включаючи шкіру волосистої частини голови, на долонях та ступнях. Псоріатичні бляшки частіше розташовуються на зовнішній, розгинальній поверхні суглобів на відміну від екземи, що знаходиться на внутрішній стороні колін та ліктів.
За багатовікову історію людство зуміло пізнати деякі закономірності псоріатичної хвороби, особливості її мінливого характеру, що характеризується зазвичай хвилеподібною течією. Періоди ремісій та загострень можуть бути викликані як лікувальними впливами, так і несприятливими зовнішніми впливами, як вживання алкоголю або стреси. Ступінь тяжкості захворювання може варіювати у дуже широких межах, від невеликих локальних поразок до повного покриття всього тіла псоріатичними бляшками.
І багато в чому перебіг захворювання залежить від самого хворого, від його поінформованості про цю хворобу та його психічний стан.
Більшість вчених світу виникнення хвороби вбачають у генетичних факторах. У 60% пацієнтів виявляються родичі та предки, які страждають або страждали на це захворювання. Визначено навіть можливо відповідальну за це хромосому. Але навіть якщо людина знає своє генеалогічне дерево вглиб років на сто і не виявить у ньому хворих, це нічого не означає. Патологія може спати довгі роки, і діти хворих батьків до старості вражатимуть оточуючих чистотою та красою шкіри. На заздрість... онукам.
Але так звана спадкова схильність є лише потенційною можливістю прояву хвороби. Псоріатичні висипання на шкірі, ураження слизових та суглобів виникають, як правило, внаслідок впливу провокуючих факторів. Факторами, які можуть спровокувати початок псоріазу або викликати загострення, вважаються нервово-психічні стреси, вживання алкоголю, куріння тютюну та прийом деяких ліків.
Найважливішими провокуючими факторами для розвитку хвороби є психічні травми, тривала напруга та хронічні стресові стани. Велика роль інфекційних захворювань, переохолоджень або перегріву тіла, фізичних травм і травматизації шкіри, інтенсивна лікарська терапія, особливо із застосуванням антибіотиків та гормональні зміни в організмі (у підлітковий період, при вагітності та грудному вигодовуванні), алкогольна інтоксикація, зміна клімату чи зловживання продуктом що можуть загострити захворювання (цитрусові, шоколад, яйця та ін.)
Але псоріаз – захворювання досить незвичайне за своєю природою виникнення та течії. Лікувати його можна все життя і не вилікувати. А може й саме зникнути, без жодного лікування...
Існує багато різних засобів і методів лікування псоріазу, але внаслідок хронічної рецидивуючої природи самої хвороби, псоріаз є досить важким для лікування захворюванням. Але можливі більш менш тривалі, більш менш повні ремісії (зокрема і довічні). Однак завжди зберігається ризик рецидиву. Останнім часом великою популярністю користується мазь на солідовій основі - Магніпсор, яка пройшла тривалі клінічні випробування на великому контингенті хворих. Вона зарекомендувала себе як дуже ефективний засіб, оскільки має необхідні властивості, а саме:- Тривалість курсу лікування - в середньому 1,5 місяця до повного зникнення висипів;
- Відсутність токсичних, канцерогенних та гормональних компонентів її складі;
- Тривала ремісія, особливо при дотриманні елементарних протирецидивних рекомендацій;
- Доступність;
- Лікування псоріазу вдома.
Якщо у Вас псоріаз...
- Переконайтеся, що це справді псоріаз (якщо висипання з'явилися вперше).
- Не панікуйте: захворювання не настільки небезпечне, як здається.
- Згадайте, які обставини та події передували появі висипів. Це можуть бути стресові ситуації, будь-які інтоксикації – лікарська, алкогольна, харчова та ін., тривале переохолодження, інфекційні захворювання та вакцинації, травматизація шкіри (у тому числі хімічна завивка, фарбування волосся) тощо. на ваш організм.
- До лікування приступайте тільки тоді, коли захворювання доставляє вам моральний чи фізичний дискомфорт.
- Не займайтеся самолікуванням. Чи не експериментуйте на своєму організмі. Вибирайте якомога нешкідливі методи лікування. Пам'ятайте: що простіше лікування, то триваліша ремісія.
- Не вірте нав'язливій рекламі: там часто видається бажане за дійсне.
- При виборі методу лікування спочатку поцікавтеся, чи "відходять" висипання повністю, які протипоказання та побічні ефекти, а також тривалість ремісії.
- Не думайте, що чим дорожчий препарат чи метод, тим ефективніший.
- Пам'ятайте, що для дітей, а також при початкових або млявих стадіях псоріазу часто достатньо дотримання дієти, режиму праці та відпочинку, щоб висипання зникли.
- Дієтичний режим нескладний. Необхідно виключити споживання цитрусових, шоколаду, яєць, меду, молока та продуктів, що містять червоний пігмент (помідори, перець, полуниця тощо). Бажано різко обмежити кислу, гостру та жирну їжу, борошняну, картопля. Після зникнення бляшок, у період ремісії, не зловживати цими продуктами.
- Пам'ятайте, що алкоголь і тютюнопаління зазвичай загострюють псоріаз.
- Не допускайте переходу гострих інфекційних захворювань до хронічних.
- Популярні останнім часом "чистки" організму також можуть виступати як провокуючі фактори. Не варто захоплюватись і голодування. Не заглиблюйтесь у захворювання, налаштовуйтесь на сприятливий прогноз. Самонавіювання - найпростіший і найчастіше ефективний метод лікування.