0
0
phone-icon
050 380 72 21 Заказать звонок

Уход за лицом Дневной

2
Гідрофільний ТОНІК ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ з нафталаномНе містить глютену, ароматизаторів, сульфатів, алергенів, парабенів, шкідливих спиртів.Натуральний заспокійливий та багатий на поживні речовини тонік тонізує, балансує рН, мінімізує почервоніння та заспокоює..
250 грн
Нет в наличии
1
КРЕМ ПІД ОЧІ І ДЛЯ ГУБ із нафталаномНе містить глютену, ароматизаторів, сульфатів, алергенів, парабенів, шкідливих спиртів.Крем для шкіри навколо очей і губ -гіпоалергенний косметичний засіб, зміцнює структуру шкіри, покращує її еластичність і пружні..
120 грн
Нет в наличии
2
Набор состоит из 5 средств бренда ЕЛИФ- Физиологическая пенка для умывания с нафталаном Элиф 200 мл- Гидрофильный тоник для лица  с нафталаном Элиф 200 мл- Суперпротекторний крем для лица (ночной)  с нафталаном Элиф 50 мл- Хронопр..
900 грн
Нет в наличии
0
Дневной уход за лицомГидрофильные ТОНИК ДЛЯ ЛИЦА с нафталаномНе содержит глютена, ароматизаторов, сульфатов, аллергенов, парабенов, вредных спиртовНатуральный успокаивающий и богатый питательными веществами тоник тонизирует, балансирует рН, минимизир..
510 грн
Нет в наличии
0
Физиологическая пенка для умывания с нафталаном ЭлифНе содержит глютена, ароматизаторов, сульфатов, аллергенов, парабенов, вредных спиртовФизиологическая пенка деликатно очищает, снимает макияж, освежает и успокаивает чувствительную кожу. Эко - серти..
250 грн
Нет в наличии
3
Хронопротекторний крем для обличчя з нафталаном (Денний) Еліф 50млНе містить штучних барвників та синтетичних добавокХронопротекторний крем з нафталаном Еліф – це відмінний засіб для щоденного догляду за шкірою обличчя. Крем підтримує оптимальний гід..
140 грн
Нет в наличии